Десетима от Севлиево удариха Вихър (Славяново)

Отборът на Севлиево спечели с 2:0 у дома срещу Вихър (Славяново) в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Всичко интересно се случи до почивката, а след нея домакините се отбраняваха с 10 футболисти. Първата част бе равностойна, но севлиевци изковаха успеха си. В 13-ата минута Петър Казаков стреля точно по диагонала за 1:0.

После Димитър Байдаков пропусна да удвои. В 40-ата минута Йордан Иванов вкара второто попадение. Три минути по-късно съотборникът му Янислав Илиев фаулира в наказателното поле Иванов Иванов, съдията го изгони и отсъди дузпа, но Константин Генков не успя да преодолее стража Алекс Георгиев. През второто полувреме се игра само пред неговата врата, но мрежата му остана суха.