Янтра разби "студентите" като гост

Габровският Янтра продължи победния си рейд в Северозападната Трета лига с 4:0 в Свищов срещу Академик. Двубоят е от 11-ия кръг на първенството. Това бе най-малкото с което се отърваха домакините. Интригата изчезна още след началните 19 минути. До тогава два пъти точен за Янтра бе Искрен Писаров. Последваха още положения, но до почивката нов гол не падна. Веднага след нея Иво Григоров направи преднината на габровци класическа. В 65-ата минута Християн Кожухаров фиксира окончателното 4:0 след двойно подаване с Тодор Чирпанов.

Академик (Свищов) - Янтра (Габрово) 0:4
0:1 Писаров (9)
0:2 Писаров (19)
0:3 Григоров (50)
0:4 Хр. Кожухаров (65)