Юношите на Витоша (Бистрица) биха Левски-Раковски

Юношите-старша възраст на Витоша (Бистрица) победиха с минималното 1:0 като гост Левски-Раковски в двубой от деветия кръг на първенството до 19 години – зона „София”.

Единственото попадение в срещата реализира Теодор Костадинов, който се разписа в 28-ата минута. Успехът на младите „тигри” можеше да бъде и по-убедителен, но Антонио Михов първо удари греда преди почивката, а след паузата пропусна сам срещу вратаря.

С победата Витоша U19 събра 22 точки в актива си и запази първата си позиция в класирането. Вторият в подреждането – ЦСКА 1948, е с три точки по-малко, но и с мач по-малко.

снимка: fcvitosha.bg