Десподов: Видя се, че на терена бяхме 11 лидери

Националът Кирил Десподов изрази задоволство след победата над Кипър с 2:1 в срещата от Лигата на нациите. Това бе трети пореден успех за "лъвовете" в новия турнир на УЕФА, което ни отрежда първо място в групата.

"Мисля, че изиграхме добро второ полувреме, доста повече желаехме победата. Видя се от всички, че 11 лидери на терена се раздаваха във всяка минута. Имаше дух. Трябва да сме здраво стъпили на земята, вдигнахме високо летвата с тези три победи в Лига на нациите.
Фокусирани сме върху нещата, които изисква старши треньора. Вярвам, че ще успеем да се възстановим за мача с Норвегия.
От доста години България не бе обръщала резултат като домакин, това е добре за нас. Дано изиграем добър мач в Норвегия, той няма да е лесен. Ще се радвам за домакинството със Словения да напълним стадиона", каза звездата на ЦСКА-София.