Спартак (Плевен) вкара само четири пъти на Локомотив (Дряново)

Плевенският Спартак пожали Локомотив (Дряново), побеждавайки го само с 4:1 в мач от 10-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините изиграха двубоя на ходом. Въпреки това превъзхождаха съперника си тотално и топката се разиграваше само пред вратата на гостите. Десетина минути след началото Димитър Димитров уцели гредата.

Едва в края на полувремето обаче резултатът бе открит след прецизно изпълнен фаул на капитана Цветан Петров. Интригата окончателно изчезна в средата на втората част. Тогава Димитров удвои, а секунди по-късно юношата Александър Александров оползотвори пас на Тихомир Тодоров за 3:0. Последният бе фаулиран след няколко минути и Петров реализира дузпата. В 76-ата минута Пресиян Цвятков вкара почетното попадение за Локо.