Вихър удари Павликени в мач с 4 гола, 3 дузпи и 2 червени картона

Вихър (Славяново) победи с 3:1 Павликени в мач от 10-ия кръг на Северозападната Трета лига. Всичко имаше в тази среща – голове, дузпи и изгонени футболисти. Първото полувреме не предвещаваше подобен финал. Домакините владееха инициативата, но пропуснаха да вкарат чрез Младен Младенов, Любомир Борисов и два пъти Константин Генков. След почивката ситуацията се запази, но топката вече влизаше в мрежите. В 54-ата минута Генков реализира дузпа, отсъдена за игра с ръка. Десетина минути по-късно се случи същото, но пред отсрещната врата, а точен от бялата точка бе Цветомир Додуров.

Домакините натискаха и в 70-ата минута Ивайло Маринов спря с нарушение Евгени Систов, за което получи червен картон, а Генков вкара и втората дузпа – 2:1. После той, Систов и Младен Младенов не успяха да реализират третия успокоителен гол. В 80-ата минута Ивайло Велчев фаулира Генков и реферът вдигна втори жълт и респективно червен картон. Малко преди края Йоан Петков фиксира окончателното 3:1.