100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Аматьорите на България смачкаха Уелс

Аматьорският ни национален отбор по футбол спечели втора победа на турнира за купата на регионите в Сливен. Нашите национали победиха с 5:2 Уелс, а в четвъртък спечелиха с 3:1 и срещу Беларус. В днешния мач в Сливен страхотен мач за възпитаниците на Красимир Манолов -Малкия орел направиха бивши и настоящи футболисти на Беласица Петрич. Капитанът Любомир Граминов вкара първото попадение, а Запро Динев спечели дузпа и направи две асистенции за победата с 5:2. За разлика от мача в четвъртък в Стара Загора той и Мартин Таушанов започнаха като титуляри. В днешния мач точни за нашите бяха Граминов, Цветелин Цаковски,Пламен Казаков от дузпа, Альоша Илиев и автогол на футболистите от Уелс при второто попадение. До почивката нашите водеха с 3:1. В последния си мач България ще играе на 10-ти октомври с Турция. Почти целият ни тим е съставен от момчета от Югозапада, както и помощникът на Красимир Манолов ,Христо Джоджов. Той е начело на Пирин Разлог.