ЦСКА-София обърна Левски на "Герена"

Юношите на ЦСКА-София до 15 години победиха Левски с 2:1 в мач от шестия кръг на Елитната група, който се игра на изкуствения терен на "Виваком арена - Георги Аспарухов".

Домакините поведоха след гол в 14-ата минута. Червените изравниха в 41-ата след красиво попадение на Йоан Борносузов, а четири минути по-късно той центрира отдясно и Александър Георгиев направи резултата 2:1. Ясен Цеков удари греда десет минути преди края.

53 Левски U15 - ЦСКА-София U15

В този мач ЦСКА-София беше воден от Сашо Борисов, Валентин Колев и Калоян Георгиев, тъй като старши треньорът Атанас Борносузов изтърпява наказание.

снимки: Марин Маринов, Sportal.bg