Несебър надигра "орлетата" в Благоевград

Отборът на Несебър постигна успех с 3:1 над Пирин (Благоевград) в среща от 10-ия кръг на Втора професионална лига. Попаденията за играчите на Николай Жечев реализираха Радослав Апостолов (75'), Реджеб Халил (83') и Жак Пехливанов (89'). Точен за “орлетата” бе Петър Христов (78’).
Първата част не предложи много голови положения и логично завърши при 0:0. Второто полувреме обаче нещата се промениха драстично. Тон за победата на гостите даде Радослав Апостолов в 75-ата минута. Три минути по-късно младокът Петър Христов изравни, но с попаденията на Халил и Пехливанов, футболистите на Несебър стигнаха до важните три точки в Благоевград.