Хазуров се отпуши и донесе точка на Локо (Сф)

Попадение на Костадин Хазуров донесе точка на Локомотив (София) при гостуването на "железничарите" в Радомир срещу Струмска слава, завършило 1:1. Бившият нападател на ЦСКА бе точен в 72-ата минута и това стигна на тима на Ангел Колев да не загуби срещата. В 66-ата минута Христо Кирев даде аванс на домакините с точно изпълнение. Голът на Хазуров е първи за него с фланелката на Локомотив. Ветеранът се появи в игра като смяна и реализира в седмия си официален мач с червено-черната фланелка.

Струмска слава - Локомотив (Сф) 1:1

1:0 Кирев (66)
1:1 Хазуров (72)

Стартовите състави:

Струмска слава: Коантар, Евгениев, Петков, Попов, Костов, Танев, Калдерон, Янев, Николов, Кирев, Аспарухов.

Локомотив (Сф): Любенов, Горанов, Романов, Васев, Виячки, Швоня, Калайджийски, Милошев, Станкев, Контохристос, Кърстевски.