"Вълците" продължават да трупат точки, ухапаха и Кристъл Палас

Тимът на Уулвърхамптън надви с 1:0 като гост Кристъл Палас в среща от 8-ия кръг на английската Висша лига. Героят за Уулвс днес се казваше Мат Дохърти. Ирландският десен халф-бек реализира единственото попадение с удар от близко разстояние в 56-ата минута.

В 81-ата минута резервата резервата Иван Кавалейро можеше да вкара втори гол за “вълците”, но уцели греда. Това се случи само минути след влизането на португалския халф на терена, но въпреки пропуска му гостите си тръгнаха с трите точки от “Селхърст Парк”.

Уулвърхамптън вече е седми в класирането с 15 точки, след като в последните си 6 мача в Премиър Лийг няма загуба (4 победи) и е допуснал общо 2 гола във вратата си. Единствените загубени точки за Уулвс във въпросната серия от 6 срещи са равенствата 1:1 с Манчестър Сити (у дома на "Молиню") и Манчестър Юнайтед (на "Олд Трафорд").

Кристъл Палас пък допусна пето поражение и със 7 точки “орлите” от Лондон заемат 14-а позиция в подреждането.