Марсилия пропиля аванс от два гола в Кипър

Френският гранд Марсилия изпусна победата при гостуването си на Аполон (Лимасол) в мач от Група “H” на турнира Лига Европа. Марсилия пропиля аванс от два гола и двубоят завърши без победител - 2:2. Димитри Пайе изведе гостите напред 5 минути след почивката, като демонстрира индивидуално майсторство и с хубав шут опъна мрежата.

В 67-ата минута Луис Густаво бе точен за 0:2 и по всичко изглеждаше, че французите са близо до рутинна победа. Не така мислеха обаче кипърците. В 74-ата минута Саша Маркович намали изоставането на домакините в резултата с попадение за 1:2, а в първата минута на допълнителното време Емилио Селая попари Марсилия с втори гол.

Марсилия и Аполон заемат последните две места в класирането в групата с по една точка. Лидер е Айнтрахт (Франкфурт) с 6, а втори е Лацио с 3.

АПОЛОН - МАРСИЛИЯ 2:2