Берое не успя при гостуването си в Белград

Берое отстъпи със 74:90 (23:24, 16:30, 12:18, 23:18) на сръбския Цървена звезда като гост в първата си среща за сезона от баскетболната Адриатическа лига за жени.

Мачът в Белград започна добре за отбора на Берое, който дори дръпна с четири точки на Звезда малко след преполовяването на първата четвъртина. Тройка на Невена Наумцев обаче изведе сръбските баскетболисти напред за 18:17 и те довършиха частта с идентична преднина. Звезда се възползва от устрем във втората четвъртина и покачи аванса си с още 14 точки. Доминацията на Звезда продължи и в крайна сметка сръбкините завършиха мача с категорична победа.

Снежана Богичевич завърши мача с 25 точки, докато за Берое най-резултатни бяха Бриана Люис и Ана Почек с по 26 точки, като черногорката спечели и 20 борби за дабъл-дабъл.