Партизан загуби точки и в Ниш (видео)

Раднички (Ниш) и Партизан направиха може би най-качествения мач от началото на сезона в Сърбия. Домакините, които се представят много силно и заемат второ място в класирането, поведоха с 2:0, но късният щурм на "гробарите" доведе до равенство - 2:2.

Най-доволни от резултата със сигурност са феновете на Цървена звезда, защото "червено-белите" вече имат аванс от 7 точки пред двата си преследвача.
Шоуто в Ниш си струваше, а единствените, които не отговориха на нивото на мача, бяха съдиите. Бригадата, начело с Милорад Мажич, допусна много грешки, като ощети и двата отбора.

Домакините откриха резултата в 35-ата минута с гол с глава на Нермин Хаскич, а след това техен защитник спря топката с ръка пред голлинията, но Мажич не даде дузпа за Партизан. В самото началоо на втората част Ранджелович подаде на Саша Стоянович и той на празна врата покачи на 2:0.
Партизан реагира веднага и организира няколко много опасни атаки към вратата на домакините. В 79-ата минута Неманя Николич върна един гол с хубав удар извън наказателното поле, а в 85-ата Неманя Милетич изравни.

Реферите на няколко пъти спряха хубави атаки с несъществуващи засади, а авторът на гола за 2:2 Милетич трябваше да бъде изгонен за груб фаул, след като вече имаше жълт картон.