Бдин излъга Ботев (Луковит) с гол от съблекалнята

Бдин затвърди лидерската си позиция в Северозападна Трета лига след 1:0 във Видин над Ботев (Луковит). Милен Петров донесе победата още в началните секунди на мача. Юношата оползотвори центриране на Алекс Георгиев. Първото полувреме бе за домакините. Три отлични възможности за гол обаче пропиляха Борислав Борисов и голмайстора Петров. След почивката в играта на видинчани настана тотален хаос. Гостите се възползваха и взеха инициативата.

Герой стана вратаря на бдинци Ивайло Сайков, който спаси сигурен гол след шут на Владислав Симеонов. При ответната атака Борисов пропиля последното положение в двубоя за Бдин. После луковитския тим владееше инициативата. Футболистите му създадоха няколко ситуации при една от които Сайков отново се намеси вещо. Секунди преди края видинския състав остана с десет футболисти, защото бранителят Иван Макриев фаулира съперник и получи втори жълт и червен картон.