Спартак (Плевен) прекъсна черна серия с класика в Полски Тръмбеш

След три мача без победа Спартак (Плевен) се наложи с 3:0 при гостуването си Янтра (Полски Тръмбеш) в среща от осмия кръг на Северозападна Трета лига. С добрите си намеси вратарят на домакините Радослав Рашков не позволи разликата да е двойно по-голяма. Първата опасност бе пред вратата на гостите, но Иван Георгиев спаси. В 17-ата минута капитана на плевенчани Цветан Петров бе фаулиран в наказателното поле и Ивайло Раденцов откри резултата от дузпа. След почивката спартаковци контролираха всичко на терена. В 52-ата минута те изпълниха корнер, съперник изби, Петров върна с глава в наказателното поле, където Иво Върбанов вкара красиво попадение сс странична ножица. В 73-ата минута Любомир Тодоров пусна топката пред бранител, надбяга го и технично реализира третия гол.