Спартак (Пд) мачка с двуцифрен резултат на поле до магистралата

Спартак (Пловдив) постигна четвърта поредна победа. Този път "гладиаторите" победиха с двуцифреното 12:0 отбора на Радиново на много тежък терен и под непрестанен дъжд. Головата серия започна в третата минута с гол на Митко Илиев. От 15-ата до 33-ата минута Любо Цеков наниза четвърти бързи гола. Между тях се разписа и Петко Фанев. Така до почивката резултата набъбна до 6:0.

През втората част играчите на Стефан Учиков не спряха да бележат. Само за три минути Петко Фанев и Мартин Симеонов покачиха до 8:0. В 61-ата минута капитанът Христо Доков се разписа за 9:0, а Андон Андонов вкара десетия гол в мачча. Кирил Нушев и отново Андон Андонов оформиха тоталния разгром от 12:0. Така след 4 изиграни кръга Спартак е едноличен лидер в Б областна група- Запад с пълен актив от 12 точки и голова разлика 25:0. На 7 октомври от 16:00 часа на стадион "Тодор Диев" Спартак приема Вихър 2006 Граф Игнатиево.

Съставът на Спартак: Константин Велков, Атанас Бучов, Николай Христозов, Михаил Пърчев, Рангел Костурски, Веселин Тонев, Христос Доков, Петко Фанев, Денис Хасан, Митко Илиев, Любо Цеков (Кристиан Кодуков, Мартин Симеонов, Кирил Нушев, Андон Андонов)