Локо (София) се върна към победите

Отборът на Локомотив (София) победи с 2:0 Кариана (Ерден) в мач от деветия кръг на Втора лига. Попаденията паднаха през втората част. Първо Страхиня Кърстевски откри от дузпа в 51-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Владислав Романов. Самият Романов пък удвои в 78-ата минута. Тогава крилото получи центриране около дузпата и прониза за втори път вратаря.

53 Локомотив (София) – Кариана (Ерден)

Това бе първи успех за столичните “железничари” след пет мача без успех и първи попадения в противниковата врата след четири срещи суша. С успеха днес Локо излезе от опасната зона и вече е на десета позиция с десет точки. Кариана от своя страна остава на дъното с пет точки.