Късен гол на Дзадза донесе победата на Торино

Симоне Дзадза донесе победата на Торино с 1:0 при гостуването на Киево. Нападателят се появи в игра през второто полувреме, а две минути преди края осигури трите точки на гостите.

Домакините започнаха силно, Депаоли имаше рарен шанс, а удар на Джакерини бе блокиран. Торо не успяваше да организира играта си и нулевото равенство бе добро дошло на почивката. През втората част обаче гостите вдигнаха темпото. Белоти пробва два удара от трудни позиции, а след това пропусна отлична възможност. Натискът на Торино даде резултат малко преди края, след като Дзадза засече топката от близко разстояние.

След този резултат Киево се закотви на дъното на класирането, а съперникът им се изкачи на десето място.