Юношите на ЦСКА-София домакинстват на стадион “Славия”, разгромиха Черно море

Юношите на ЦСКА-София до 17 години победиха Черно море с 5:1 в мач от петия кръг на Елитната група. Интересното е, че червените  домакинстваха на изкуствения терен на стадион "Славия".

Даниел Иванов откри резултата в 12-ата минута, а в 22-ата Мартин Аврамов удвои. Ушагелов беше точен за 3:0 в 43-ата минута след шут от дистанция.

В 70-ата Ушагелов се разписа отново след подаване отдясно на Димитър Михайлов, в 87-ата гостите върнаха едно попадение чрез Радослав Златев, а минута преди края Ушагелов оформи хеттрика си. Така ЦСКА-София постигна пета победа в петия си мач от старта на сезона.

ЦСКА-СОФИЯ: Илия Шаламанов, Любомир Митков, Християн Петров, Мартин Аврамов, Иван Иванов, Емил Ценов, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Кристиян Атанасов, Мартин Смоленски, Тома Ушагелов
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Марио Николов, Георги Юруков, Георги Замфиров, Николай Митов, Митко Митков, Атанас Няголов

ЧЕРНО МОРЕ: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков (70-Евгени Ангелов), Радостин Желев, Калин Георгиев (55-Тони Иванов), Светослав Николов (70-Драгомир Радев), Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков (55-Берк Джевдет), Радослав Златев)

снимка: cska.bg