Пореден шедьовър от майстор Златан (видео)

Нападателят на ЛА Галакси Златан Ибрахимович е известен със своите невероятно красиви попадения. Поредно такова засвидетелства неговото майсторство в двубоя между неговия тим и Ванкувър, завършил 3:0 за Лос Анджелис.

Шведът беше автор на два от головете в мача, като вторият му, в 58-ата минута, беше наистина впечатляващ. Ибра Кадабра се разходи из защитата на противника и стреля от границата на наказателното поле, като топката попадна точно под напречната греда.

Това беше негов гол номер 20 в САЩ, откакто се присъедини към Галакси. Преди това шведът беше дал аванс на своя тим в 4-ата минута след точно изпълнена дузпа. Таранът изненада всички, след като спечели втора дузпа в 77-ата минута, но вместо да търси хеттрик, той отстъпи топката на Алесандрини, който оформи крайното 3:0.