Стивън Петков: Целта пред Ботев (Пд) е Купата

Нападателят на Ботев (Пловдив) Стивън Петков коментира днешния успех като гост с 4:1 срещу ЦСКА 1948 от турнира за Купата на България. Петков влезе в игра от резервната скамейка и реализира четвъртото попадение във вратата на “червените” с хубав изстрел от далечна дистанция.

112 ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив)

“Радвам се, че продължихме за Купата. Поздравявам всички в отбора, че не подценихме ЦСКА и заслужено спечелихме мача. Бяхме по-силни в това, че реализирахме повече попадения от отбора на ЦСКА. Личеше си, че в нашия отбор има по-голямо самочувствие. Беше важно да победим. Турнирът за Купата се решава от един мач. Целта ни е да спечелим Купата. Влязох в игра с целта да реализирам. Всеки един гол дава самочувствие и увереност на един футболист. Всеки иска да започне от първата минута, но това не е моя работа да коментирам. Има хора, които решават. Който и да ни се падне в следващия кръг, трябва да го преодолеем. Ботев е отбор, който може да победи всеки отбор в България. Левски - ЦСКА е хубав мач, дерби на България. Нека по-добрият да победи”, коментира Петков.