100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани)

Струмска слава изхвърли лидера на Втора лига от турнира за Купата

Лидерът във Втора лига Царско село отпадна на 1/16-финалите в турнира за Купата на България след поражение с 2:0 от Струмска слава в Радомир. Домакините откриха резултата още в 6-ата минута чрез халфа Тодор Зюмбулев.

Десет минути преди края на двубоя Кристиан Тасев даде солидна преднина на Славата с втори гол.

Гостите успяха да върнат едно попадение чрез Васил Калоянов в 90-ата минута, но за повече нямаха сили, а и време, и отпаднаха от надпреварата.

СТРУМСКА СЛАВА - ЦАРСКО СЕЛО 2:1

1:0 Тодор Зюмбулев 6
2:0 Кристиан Тасев 80
2:1 Васил Калоянов 90

СТРУМСКА СЛАВА: 12. Петков, 2. Б. Николов, 4. Чапаев, 3. Н. Николов, 6. Петков, 15. Евгениев, 14. Кирев, 33. Динев, 8. Зюмбулев, 16. Калдерон, 7. Тасев

Резерви: 1. Коантар, 11. Янев, 10. Иванов, 5. Костов, 19. Младенов, 22. Тунгаров, 88. Попов

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Кацарев, 4. Тенев, 26. Хашев, 2. Марков, 14. Минев, 8. Дюлгеров, 6. Георгиев, 44. Кацаров, 7. Димитров, 13. Калоянов, 9. Иванов

Резерви: 12. Андонов, 10. Минчев, 21. Манев, 11. Василев, 5. Плвьевич, 17. Даскалов, 3. Папазов