Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Фицмагията свърши, първа загуба за Тампа Бей

Тампа Бей регистрираха първата си загуба за сезона, отстъпвайки 27:30 у дома на Питсбърг. „Корсарите” не допуснаха точка през второто полувреме, но 20-те точки изоставане на почивката се оказаха твърде много за наваксване.

Райън Фицпатрик, заместващ трета поредна седмица наказания Джеймъс Уинстън, се оказа пълна катастрофа до почивката. Фицмеджик хвърли тъчдаун към Камерън Брейт в средата на първата четвърт за 7:0, но следващите 23 точки бяха в актива на Питсбърг. През това време Фицпатрик метна три интерсепшъна, последният от които Бъд Дюпри върна до ендзоната на Тампа Бей, а в добавка Крис Годуин изгуби фъмбъл дълбоко в половината на домакините.

„Корсарите” смъкнаха разликата до три точки 5:43 мин. преди края след тъчдауни на Годуин и Майк Евънс, но повече не видяха топката в свое притежание. Питсбърг изядоха остатъка от време и записаха първата си победа за сезона. Бен Рьотлисбергер приключи с показатели 30 от 38 за 353 ярда и три тъчдауна, а докато Фицпатрик за трета поредна седмица мина границата от 400 ярда (30 от 50 за 411) играта по земя на Тампа Бей практически не съществуваше.

„Корсарите” (2-1) гостуват в неделя на Чикаго, а основният въпрос тази седмица е кой ще е титулярен куотърбек? Също в неделя, в праймтайм мач на „Ханц фийлд” Питсбърг (1-1-1) приемат Балтимор.