Бдин с издънка навън

В Червен бряг местният Партизан и лидерът Бдин (Видин) завършиха 1:1 в среща от седмия кръг на Северозападната Трета лига. За пропусната победа могат да съжаляват и двата отбора. Повече опасности обаче имаше пред вратата на водача.

През първата част домакините отправиха опасни удари чрез Фердо Стефчов и играещия треньор Любомир Иванов. Съотборниците им в отбрана - Галин Великов и Слави Паскалев, избиха по веднъж топката от голлинията.

След почивката атаките на Партизан бяха по-опасни. В 48-ата минута Николай Лазаров бе оставен непокрит в наказателното поле и реализира за 1:0. Четвърт час по-късно Ивайло Иванов изравни след продължително разбъркване в наказателното поле. До края по две възможности за червенобрежкия тим пропиляха Лазаров и Паскалев.