Трети пореден мач без победа за Спартак (Пл)

Трети пореден мач без победа за плевенския Спартак. Днес, в среща от седмия кръг на Северозападната Трета лига, селекцията на Красимир Бислимов завърши 1:1 с гостуващия им Ком (Берковица).

Началото не предвещаваше подобен развой. До 5-ата минута домакините имаха уникален пропуск и удар в гредата. Десетина минута по-късно гостите поведоха, след като Цветан Цветанов завърши с попадение първата атака на отбора си.

През второто полувреме действията се развиваха изцяло в половината на Ком. Този териториален превес обаче се оказа безплоден. Едва в 96-ата минута Ивайло Емилов успя да изравни.

Противникът реагира като ужилен, претендирайки за нарушение срещу вратаря им. Съдията отвърна с червен картон на Александър Соколов. В оставащите две минути спартаковци пропуснаха да отбележат победен гол.

Не пропускайте най-интересното от света на аматьорския футбол всеки вторник, от 16:00, в “Часът на Трета лига”! Последвайте ни и във Facebook тук!