Черно море мачка при юношите до 17

Юношите младша възраст на Черно море победиха Монтана с 5:2 в мач от 4-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост. Джан Хасан реализира цели четири гола за “моряците”, а Радослав Златев се разписа веднъж.

Хасан откри резултата в 8-ата минута, като отбеляза след разбъркване в наказателното поле. В 30-ата гостите от Монтана изравниха, а в 55-ата Радослав Златев с глава отново изведе своите напред в резултата.

Последваха силни минути за Джан Хасан, който в рамките на 10 минути реализира три гола. В 59-ата нападателят вкара за 3:1, в 64-ата отбеляза за 4:1, а в 69-ата се разписа за 5:1. Монтана намалиха в 83-ата минута, с което оформиха крайния резултат.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков (70-Евгени Ангелов), Радостин Желев, Димитър Ралчев (60-Калин Георгиев), Светослав Николов (65-Тони Иванов), Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков (70-Драгомир Радев), Радослав Златев.