Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Садово и Хасково поделиха точките

Отборите на Садово и Хасково 1957 завършиха наравно 0:0 в среща от 7-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Двата тима започнаха доста нахъсано и бяха готови за битка, която се проведе доста коректно, а сблъсъците бяха в рамките на допустимото за футболен мач. И двата отбора не можеха да разчитат на основни футболисти.

Най-сериозно се усещаше липсата на Андрей Атанасов за гостите, а за домакините на Георги Христозов, Светльо Асенов, Стоян Грънчарски и Георги Ставрев. Като цяло мачът не се различаваше особено много от този, игран на баража в Карлово. Играчите на Хасково 1957 владееха повече топката и комбинираха по-добре помежду си, особено през първото полувреме, а футболистите на Садово създаваха епизодични атаки, които обаче бяха по-опасни.

През първото полувреме гол на Хасково бе отменен заради засада. През второто полувреме Садово се вдигна на щурм и се заредиха атаки към вратата на Хасково 1957, като отлични възможности имаха Емо Аргиров, Георги Бъчваров, Петьо Димитров. Никола Николов тресна гредата директно от корнер, но до края на мача гол не падна. Така двата отбора си поделиха по една точка.