Грации се обясниха в любов на ЦСКА

Световните шампионки по художествена гимнастика Дина Аверина и Арина Аверина ще дадат символично началото на двубоя от осмия кръг на руското футболно първенство между ЦСКА и Спартак (Москва). Срещата е утре в руската столица.
"Ние сме фенове на ЦСКА. Утре ще присъстваме на мача на тима срещу Спартак и ще дадем символично неговото начало", казаха сестрите в интервю за руските медии. Дина и Арина Аверини станаха отборно световни шампионки заедно с Александра Солдатова на първенството на планетата в София, което се проведе от 10 до 16 септември.
Дина Аверина спечели още титлата в многобоя, както и на финалите на обръч, топка и бухалки. Спартак (Москва) заема трето място в класирането на руското първенство с 14 точки от 7 мача, а ЦСКА има 12 точки и е на петата позиция.