Монако продължава да буксува

Монако продължава да буксува в Лига 1. “Монегаските” записаха пети пореден мач без победа, след като стигнаха само до реми 1:1 в домакинството си на Олимпик Ним от 6-ия кръг.

Гостите дори първи взеха преднина в мача в 19-ата минута, когато след центриране от фаул Антони Бриансон с глава вкара за 0:1.

В 27-ата минута обаче Радамел Фалкао показа своята класа. Той пое топката в средата на терена, напредан необезпокояван до наказателното поле и с изненадващ удар по земя я промуши във вратата за 1:1.

До края домакините потърсиха и победата, но така и не успяха да намерят пътя към втори гол.

Така Монако е с актив от 6 точки на 12-ата позиция във временното класиране. Ним пък се намира на 7-ото място с 8 спечелени точки.