Литекс с категорична победа при 15-годишните

Впечатляваща победа на отбора на ПФК „Литекс“ – Ловеч над ФК „Спартак 1919“ – Плевен с резултат 4:1 в мач от първенството, формат U-15, игран на 20.09.2018 г. в гр.Ловеч. Футболната среща започна с много пропуски пред вратата на отбора от Плевен.

След явно превъзходство, първото полувреме завърши при резултат 2:0 за ПФК „Литекс“ – Ловеч с голове на Месут Али и Цветомир Недков. През второто полувреме гостите намалиха резултата, но след тотално превъзходство на ПФК „Литекс“ паднаха нови два гола, отбелязани от Месут Али и Мартин Димитров, като мача се изигра пред вратата на гостите.