Локомотив (София) представя Красимир Балъков

Eмери се скара на своите, че допуснаха два гола

Мениджърът на Арсенал Унай Емери скастри своите играчи след успеха с 4:2 над Ворскла (Полтава) в Лига Европа. “Артилеристите” водеха с 4:0, но допуснаха две попадения в края и точно това разгневи наставника.

“Разочарован съм от двете попадения, които допуснахме, защото показахме добра игра през деведесетте минути. Трябваше обаче да се справим по-добре в края. Когато водиш с 4:0, трябва да продължиш да играеш на високо ниво и да търсиш още голове, а не да допускаш подобни попадения. Иначе е добре, че започнахме с победа в турнира. Дадох шанс за изява на много играчи. Това е важно, защото сезонът е дълъг и ни предстоят много мачове. Затова е важно всички да получават минути на терена, а най-хубавото е, когато постигаме победи в подобни мачове. Искам да продължим да бъдем боеспособни във всеки двубой. Някои футболисти обаче се представят по-добре, когато играят редовно. Днес съм доволен, но се вижда, че има още какво да подобряваме”, заяви Емери.