Бетис пропусна страхотна възможност в Гърция

Отборите на Олимпиакос и Бетис направиха 0:0 в двубой от група “F” на Лига Европа. Гостите от Севиля играха с човек повече в последните 20 минути, но не съумяха да се възползват от предимството си.

“Вердибланкос” се завърнаха в Европа след петгодишно отсъствие. Срещата беше рецитал за момчетата на Кике Сетиен по отношение на притежанието на топката. Те я владееха в 70 процента от времето. Въпреки това на гостите им липсваха ясни идеи в последните метри.
Най-добрата възможност за Бетис през първата част беше пред Лорен в 13-ата минута след подаване на Хоакин. Най-чистата ситуации за домакините дойде след грешка на Манди. И след почивката Бетис продължи да атакува, но опасностите отново бяха рядкост. В 73-ата Цимикас получи втори жълт картон за остра игра срещу Морон.
Олимпиакос - Бетис 0:0