Марселино: Роналдо плачеше и твърдеше, че не е сторил нищо нередно

Валенсия не се възползва от факта, че игра цял час с човек повече срещу Ювентус, след като Кристиано Роналдо получи спорен червен картон, и загуби от Ювентус с 0:2. “Прилепите” разочароваха срещу италианския гранд и още след първия мач стана ясно, че много трудно могат да прескочат групите на Шампионската лига.

“Изправихме се срещу отбор, който е по-добър от нас”, призна старши треньорът Марселино. - След червения картон на Роналдо мачът беше равностоен, но Ювентус използва грешките ни и победи. Първата дузпа дойде в много деликатен момент, точно преди почивката. Когато ти вкарат голове в 45-ата и 48-ата минута е наистина трудно да реагираш, особено срещу тим от класата на Ювентус”.

“Трябва да сме по-решителни, по-смели. На това ниво се иска да показваме максимума от възможностите си, за да постигаме резултати”, добави специалистът.

На въпрос как ще коментира изгонването на Кристиано Роналдо, треньорът на Валенсия отговори: “Не видях ситуацията с Кристиано. Той беше много разстроен и дори се разплака. Каза, че не е направил нищо нередно”.