Шоу на Марадона при дебюта му в Мексико (видео)

Легендата на Аржентина и световния футбол Диего Армандо Марадона дебютира с разгромна победа начело на втородивизионния мексикански Дорадос.  Тимът му разби с 4:1 Кафеталерос в мач от 7-ия кръг на местното първенството. Това беше първи успех за "черно-жълтите", които до момента имаха три равенства и три поражения в кампанията.
Първата част завърши без голове, но след почивката нападателят от Еквадор Ангуло избухна с хеттрик. Той се разписа за 16 минути между 59-ата и 75-ата минута, като последното му попадение беше от дузпа. Преди него Ибарас върна един гол в 63-ата минута.

В края на срещата Ескобоса (86) оформи крайното 4:1. През цялата среща камерите следяха Дон Диего, който правеше шоу покрай тъчлинията, а след мача отпразнува победата с песни и скандирания в съблекалнята.