Калоян Кръстев започна с гол сезона в Болоня, вече тренира главно с първия отбор

Младежкият национал Калоян Кръстев започна по отличен начин новия сезон в примаверата на Болоня. Бившият играч на Славия отбеляза гола за тима си при равенството 1:1 срещу СПАЛ в мач от първия кръг на шампионата. Българинът изравни резултата в 46-ата минута, когато получи центриране и след като изпревари защитник направи 1:1. Преди това Чакир бе открил за гостите.

През втората част на мача Кръстев продължи да бъде много активен и постоянно тормозеше защитата на съперника, като вратарят на СПАЛ със сетни сили спаси негов удар с глава.

През лятото Кръстев се възстановяваше от травма в коляното, но сега всичко е наред и в последните седмици дори тренира постоянно с първия отбор на Болоня.