Бдин вкара шест пъти на Локо (Дряново) за едно полувреме

Бдин разгроми във Видин гостуващия му Локомотив (Дряново) с 6:1. Двубоят бе от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Изразителният успех изкачи селекцията на Боби Борисов еднолично на върха в класирането.

Всичко на стадион „Георги Бенковски“ приключи за едно полувреме, след което в мрежата на Локо имаше шест гола. Тон за голеадата даде Ивайло Иванов с попадението си във 2-ата минута. Малко след това Денис Николов удвои. Не бе изминал и четвърт час от началото и Борислав Борисов направи резултата класически. После се разписаха Светослав Ангелов и Калоян Цветков. Секунди след почивката Ангелов вкара за 6:0.

През второто полувреме за видинчани в игра влязоха юноши, а целият отбор забави темпото до ходом. Секунди преди края Александър Атанасов реализира почентното попадение за гостите.