Хищника продължава да бележи по график, Хасково разби "розите"

Отборът на Хасково 1957 разби с 3:0 Розова долина в мач от шестия кръг на Югоизточната Трета лига. Два гола отбеляза Ерай Салиф, а резултатът откри дежурният голмайстор Андрей Атанасов. Хищника обаче получи травма в бедрото и трябваше да напусне терена още през първата част.

Резултатът бе открит в още в началото на мача. Новото попълнение на Хасково Сонер Полат намери на скорост Атанасов, който надбяга защитник и с левия крак прониза вратата в ъгъла. Това бе пети гол в пети мач за миналогодишния голмайстор на Лигата. В 30-ата минута обаче Хищника трябваше да бъде заменен принудително. Това обаче не се оказа фатално за домакините, които стигнаха до още две попадения Салиф удвои от дузпа, а отново той оформи крайното 3:0, останал сам срещу вратаря.

В класирането Хасково заема осма позиция с актив от десет точки 5 на пет от лидера Нефтохимик, който загуби в Созопол. Розова долина от своя страна е с четири точки на 14-а позиция.