Толисо със съмнения за тежка травма

Френският национал Корентен Толисо е със съмнения за тежка травма след днешната победа на Байерн с 3:1 над гостуващия Байер Леверкузен в мача от третия кръг на германското футболно първенство.

24-годишният Толисо се разписа в десетата минута на "Алианц Арена", след което получи травма на дясното коляно и малко преди почивката беше заменен принудително от Хамес Родригес.

"Има съмнения за скъсани кръстни връзки", коментира старши треньорът на баварците Нико Ковач.
Толисо със сигурност отпада за мача от Шампионската лига следващата сряда срещу Бенфика, а под въпрос е и левият защитник Рафиня, който също беше заменен принудително малко преди края с контузия в ахилеса след остро влизане на Карим Белараби, заради което футболистът на Байер Леверкузен получи директен червен картон в 80-ата минута.

"Това не беше за червен картон, а за два червени картона. Той ще премине медицински изследвания. Надявам се да не е сериозно", каза Ковач.