Тулуза и Монако не се победиха

Отборите на Тулуза и Монако не се победиха в срещата помежду си от 5-ия кръг в Лига 1. Двубоят на стадион "Мюнисипал" завърши при резултат 1:1, като гостите първи поведоха с гол на Юри Тилеманс (57), но Аарон Лея Исека (79) възстанови равенството.

В 57-ата минута Монако откри резултата, след като Тилеманс бе оставен да стреля от границата на наказателното поле и прати топката в напречната греда, след което технологията на голлинията показа, че тя е влязла във вратата с целия си обем за 0:1.

В 79-ата минута обаче Аарон Лея Исека отне топката и изскочи зад защитата и технично стреля покрай вратаря, за да възстанови равенството, което се запази и до края на мача.

Така Тулуза остава на 3-ата позиция с 10 точки в актива си, а Монако продължава да буксува, като се намира на незавидното 15-о място с едва 5 спечелени точки.