Волфсбург и Херта запазиха най-интересното за края

В среща от третия кръг на Бундеслигата Волфсбург и Херта (Берлин) направиха атрактивно 2:2, след като до три минути преди края на редовното време резултатът беше 0:1.
Привлеченият от Манчестър Сити Джавайро Дилросън вкара хубав гол за гостите секунди след изтичането на първия час. Драмата настъпи в края, когато първо Юнус Мали изравни от дузпа в 87-ата минута, а след това в добавените няколко минути паднаха още две попадения. Ондрей Дуда върна преднината на Херта с находчиво изпълнение на пряк-свободен удар, но все пак остана време за Адмир Мехмеди да изравни.

Така и двата отбора продължават да са непобедени и имат по 7 точки.

След седмица “вълците” пак ги очаква домакинство - на Фрайбург, докато столичани ще приемат Борусия (Мьонхенгладбах).