Локомотив Москва удържа 1:1 срещу Динамо

Локомотив Москва удържа 1:1 у дома срещу съгражданите си от Динамо с човек по-малко в двубой от 7-ия кръг на руската Премиер лига. Гостите от Динамо откриха резултата още в петата минута чрез Мигел Кардосу, който се възползва от асистенция на Константин Рауш.

Локо успя да изравни преди почивката с попадение на Антон Миранчук в 32-ата минута. В 66-ата минута "железничарите" останаха с човек по-малко на терена, след като халфът Гжегож Криховяк беше изгонен, но удържаха ремито. Така Локомотив събра 9 точки и върви осми във временното класиране, докато Динамо е четвърти с 10.