Очаквайте: Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Люк Шоу е на линия за Уотфорд, Фелаини под въпрос

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо заяви, че бранителят Люк Шоу е в добро състояние и ще може да играе в предстоящия мач с Уотфорд. В събота Шоу бе изнесен на носилка и с кислородна маска на лицето, след като падна тежко по време на мача на Англия с Испания от Лигата на нациите. За щастие обаче травмата на левия бек не е тежка и той е готов за предстоящото гостуване в Лондон на непобедения до момента тим на "стършелите".

Моуриньо допълни, че Маруан Фелаини е под въпрос за двубоя, а Андер Ерера няма да играе, тъй като е получил контузия в глезена по време на тренировка. Португалският мениджър добави още, че бранителите Диого Далот и Маркос Рохо ще играят за дубъла на тима срещу Рединг тази вечер и ако могат да изиграят пълни 90 минути, ще се включат на пълни обороти в тренировките на първия тим от началото на следващата седмица.

Моуриньо обаче не отдели много време на предстоящия двубой, след като се впусна да разказва за нападателя Маркъс Рашфорд. Рашфорд реализира единственото попадение за Англия при загубата с 1:2 от Испания, а във вторник вкара и единствения гол за успеха с 1:0 над Швейцария в контрола. "Разбира се, че съм щастлив, че Маркъс играе добре за Англия. Той се бореше и успя да вкара два гола, което е страхотно", каза Моуриньо, който е критикуван, че не дава достатъчно шансове на младия таран. "Откакто аз съм мениджър, за два сезона Маркъс има 105 мача за Юнайтед, 5744 игрови минити или над 63 мача по 90 минути, в това число и 5 финала. Това е невероятен брой мачове на най-високо ниво", каза още Моуриньо, който обаче не обеща, че Рашфорд ще започне сред титулярите срещу Уотфорд.