19-годишен донесе победата на САЩ над Мексико в контрола

Гол на 19-годишния Тайлър Адамс през второто полувреме осигури успеха на САЩ с 1:0 над Мексико в приятелска среща. За футболистът на Ню Йорк Ред Булс това е втори мач за него с националната фланелка и първи гол.
Анхел Салдивар получи директен червен картон в 67-ата минута, а само четири по-късно Адамс се възползва от лоша подредба в мексикансканската отбрана и с удар от 12 метра прониза вратаря Уго Гонсалес.

Победата малко намали напрежението в американския лагер, където не приеха добре поражението със слаба игра от Бразилия преди дни. Отборът на Мексико пък инкасира трета поредна загуба. Миналата седмица те паднаха с категоричното 1:4 от Уругвай.