Специална подкрепа за националите във Варна

Световното първенство по волейбол, на което България е домакин заедно с Италия вече започна. Волейболистите водени от Пламен Константинов записаха победа на старта, след като се наложиха с 3:0 гейма над Финландия. В четвъртък е вторият мач на българските "лъвове". Те ще се изправят срещу Иран в среща от група D на Модниал 2018.

Преди това ще имат специално посещение от премиера Бойко Борисов и министъра на младежта и спорта Красен Кралев. Те ще се срещнат с  националите на сутрешната им тренировка утре в зала "Конгресна" на ДКС във Варна.

Премиерът е поискал лично да поздрави волейболистите за първата победа на световното и да им пожелае успех в следващите срещи.

Срещата между България и Иран е на 13 септември (четвъртък) от 20:30 часа. Преди това от 17:00 часаедин срещу друг ще се изправят отборите на Пуерто Рико и Полша.