Хитрино вилня и вкара 7 гола на Волов (Шумен)

За Купата на аматьорска лига Волов (Шумен) загуби на градския стадион "Панайот Волов" срещата с Хитрино с 2:7. На полувремето резултата беше 1:4. Мачът между двата футболни клуба бе финал за определяне първенеца на Шуменска област. Както се и очакваше гостите от Хитрино спечелиха двубоя категорично с головете на: Ивелин Василев в 6 мин. - 0:1, 1:1 Янислав Андонов в 20 мин., 1:2 Ивелин Василев в 26 мин., 1:3 Боян Николов в 36 мин-, 1:4 Христо Александров в 41 мин. През втората част паднаха нови 4 гола в двете врати. 1:5 Мартин Венков в 56 мин., 1:6 Берил Хюсеин в 73 мин., 2:6 Мустафа Мустафа в 85 мин. и 2:7 Явор Тодоров в 89 мин.

В 80 мин. Симеон Савов (Волов Шн) получи директен червен картон за нарушение извършено срещу капитана на гостите Христо Александров пред наказателното си поле и остави съотборниците си да завършат мача в намален състав. "Хитрино" заедно с финалистите на Варненска, Добричка, Силистренска, Русенска, Радградска и Търговищка области ще участва в следващата фаза на турнира. Победителя от тези срещи ще представи Североизточна България във финалите за Купата на аматьорите.