Черно море гази в Елитната до 17 години

Отборът на Черно море записа успех със 7:2 при домакинството си на Левски Раковски (София) в мач от втория кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост, съобщава сайтът на клуба. “Моряците”, водени от Тодор Каменов, поведоха в резултата в 5-ата минута чрез Радослав Златев, но до почивката допуснаха пълен обрат. С два гола между 30-ата и 35-ата минута гостите поведоха с 2:1.

В 50-ата минута Мартин Милушев прехвърли вратаря на Левски от 30 метра за 2:2, а Димитър Ралчев върна преднината на варненци в 57-ата минута. Светослав Николов покачи на 4:2, а Радослав Златев оформи своя хеттрик с два бързи гола за 6:2. За крайното 7:2 се разписа Паоло Пасков малко преди последния съдийски сигнал.

В следващия кръг Черно море гостува на Витоша Бистрица. Мачът на 16 септември, неделя от 10:30 на стадион “Летище” в София.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков (70-Петър Иванов), Росен Стефанов, Наско Янков, Радостин Желев, Калин Георгиев (46-Димитър Ралчев), Мартин Милушев (65-Драгомир Радев), Светослав Никилов, Джан Хасан, Берк Джевдет (46-Паоло Пасков), Радослав Златев.