Момчетата на Антон Димитров с класика срещу Септември

Юношите на ЦСКА-София до 14 години победиха Септември с 3:0 в мач от втория кръг на Столичното първенство. Двубоят се игра на стадион "Бонсист", съобщава сайтът на ЦСКА-София.

"Червените", водени от Антон Димитров, пропуснаха отлични възможности за гол през първата част. В началото на второто полувреме Кристиан Георгиев направи страхотен пробив отдясно и подаде на Константин Йорданов, който вкара на празна врата. В последните десет минути на мача Георги Димитров отбеляза две попадения и така "червените" спечелиха втори пореден мач с 3:0, след като в първия кръг те надиграха Национал.

В третия кръг "червените" гостуват на Левски-Раковски.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Кристиан Георгиев, Васил Маринов, Константин Йорданов, Георги Димитров, Илиан Димитров

Резерви: Броди Смит Майлс (в), Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Пламен Пейчев, Стоян Гозе, Георги Стоименов, Цанко Адов

Старши треньор: Антон Димитров