Армения се наложи трудно над Лихтенщайн

Отборът на Армения спечели с 2:1 у дома над Лихтенщайн в първи мач от група 4 на зона D от Лигата на нациите. Футболистите от малката държава удържаха равенството до 76-ата минута, но в крайна сметка напуснаха терена победени.
Маркос Пицели откри резултата в полза на домакините в 30-ата минута след страхотен удар от 25 метра. Гостите реагираха почти мигновено и изравниха в 33-ата чрез Сандро Волфингер. В 69-ата Хенрих Мхитарян изпусна дузпа, след като вратарят на гостите направи фантастично спасяване. В 74-ата Полверино от състава на Лихтенщайн беше изгонен с втори жълт картон. Едва две минути по-късно Барсегян вкара така важния втори гол за арменците с насочване в близкия ъгъл.
Армения - Лихтенщайн 2:1
1:0 Пицели (30)
1:1 Волфингер (33)
2:1 Barsegqn (76)