Хебър би Вихрен за купата, чака Берое

Хебър (Пазарджик) победи Вихрен (Сандански) с 3:1 в зоналния финал за Купата на България. Попаденията за домакините отбелязаха Николай Хаджиниколов и Руслан Иванов на два пъти, но в последните 10 минути. Реално Вихрен контролираше двубоя и водеше с гол на Александър Якимов от дузпа до 80-тата минута.Така важният втори гол за Хебър също бе от дузпа, реализирана от Руслан Иванов. Това бе 5-а отсъдена дузпа за Хебър в последните 20 дни, а отделно и Атанас Димитров от Вихрен получи червен картон.

Следващият опонент на Хебър в турнира е Берое, който предстои да гостува в Пазарджик, а тази събота, 8-и септември, Хебър излиза срещу Чавдар (Етрополе) от 17:00 часа на стадион „Георги Бенковски” в поредния двубой от Трета Югозападна лига.